firmaofertawykładyjazdaplacegzaminfacebookkontakt

Ośrodek Szkolenia Kierowców OSIOR to firma rodzinna, która w Lubartowie prowadzi szkolenia od 1989 roku.
Szkolenia staramy się prowadzić solidnie, bezstresowo i przy tym skutecznie. W powiecie lubartowskim mamy najwyższą zdawalność, gdyż w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Lublinie znajdujemy się wśród najlepszych.

Posiadamy flotę pojazdów na każdą kategorię prawa jazdy i są to takie same pojazdy co w WORD Lublin. Szkolimy również pojazdem z automatyczną skrzynią biegów (tzw. automat) na kat. B, w tym osoby niepełnosprawne. Posiadamy własną salę wykładową w Lubartowie przy ul. Szulca 1 z ilością 30 miejsc siedzących oraz plac manewrowy oświetlony o nawierzchni asfaltowej przy ul. Nowodworskiej 7 w Lubartowie ze stanowiskami na kategorię C, CE i BE oraz przy ul. Krańcowej 46 ze stanowiskami na kategorię AM, A1, A2, A, B i BE.

Ośrodek dwukrotnie został wyróżniony przez Starostę Lubartowskiego (w 2010 i 2012 roku) w konkursie "Zaradny, innowacyjny, przedsiębiorczy" za nienaganną jakość wykonywanych usług, profesjonalne podejście do klienta oraz rzetelność w prowadzeniu działalności biznesowej. Ośrodek nasz, jako jedyny w powiecie lubartowskim, ma Akredytację Lubelskiego Kuratora Oświaty.

(C) 2002-2019 OSK Osior. Wszelkie prawa zastrzeżone. Polityka Cookies

projekt | Paweł Miduch